O nas |  Kadra |  ABC Akademii Juniora |  Koncepcja pracy


Ciocia Agnieszka – pracuje z grupą dzieci młodszych. Jest spontaniczną i bezpośrednią osobą, którą rozpiera energia i radość. Łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. Zależy jej szczególnie na tym, by dawać im ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Praca z Przedszkolakami jest przede wszystkim przyjemnością, daje wiele satysfakcji i zadowolenia. Ciocia Agnieszka nie boi się nowych wyzwań i bez trudu odnajduje się w każdej sytuacji. Jest osobą serdeczną i wyrozumiałą, ale równocześnie konsekwentną i stanowczą. Prowadzi aktywny tryb życia, uprawia sport, chodzi po górach, interesuje się tańcem. Bardzo lubi prace manualne, np. origami czy lepienie.

Ciocia Joasia - pracuje z grupą dzieci młodszych. Ukończyła studia w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, uzyskując tytuł licencjata. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo–wychowawcza z terapią pedagogiczną. Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję, gdyż to od nich uczy się spontaniczności, wyobraźni i czerpania radości z najmniejszych rzeczy. Ciocia Joasia jest osobą pogodną, komunikatywną oraz pozytywnie nastawioną do życia. Cechuje ją duży spokój, cierpliwość i dokładność. Do każdego dziecka stara się podchodzić indywidualnie, obdarzać je ciepłem i miłością. W wolnych chwilach najchętniej czyta książki i spotyka się z przyjaciółmi.

Ciocia Monika – pracuje z grupą dzieci młodszych, prowadzi także zajęcia z języka angielskiego i języka niemieckiego dla wszystkich przedszkolaków. Z dziećmi pracuje już od 10 lat, niestraszne jej bunty dwulatków i tysiące pytań czterolatków. Ciocia Monika jest osobą bezpośrednią i wyrozumiałą, umie szybko nawiązywać kontakt z Przedszkolakami. Z wielką radością obserwuje, jak dzieci chłoną świat i to, co przekazują im dorośli. Językami obcymi zainteresowała się jeszcze w podstawówce, uczyła się ich z łatwością i przyjemnością. Bardzo lubi czytać, zwłaszcza polską fantastykę, odkrywać ciekawe miejsca w Polsce i poznawać nowych ludzi.

Ciocia Marzena - jest osobą energiczną, uśmiechniętą, ciepłą i bezpośrednią. Praca w przedszkolu daje jej dużo satysfakcji. Ciocia Marzena lubi przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki dla dzieci, dba o czystość i porządek w przedszkolu.